Jeugdfonds Sport & Cultuur -18

Te weinig geld voor een sportclub of creatieve les?

Elk kind verdient het om mee te doen! Wil jouw kind graag op voetbal, muziekles, turnen, streetdance, judo of meedoen aan theaterles, maar is er te weinig geld? Het Jeugdfonds Sport & Cultuur helpt! Zij betalen voor kinderen en jongeren tussen de 0 en 18 jaar de contributie of het lesgeld en eventueel de spullen zoals sportkleding, dansschoenen of de huur van een muziekinstrument.

Hoe werkt het?

De aanvraag voor een bijdrage wordt gedaan door een tussenpersoon. Dit is bijvoorbeeld een leerkracht, buurtsportcoach, schuldhulpverlener of medewerker sociaal wijkteam. Hieronder een overzicht van alle actieve tussenpersonen in de gemeente Pekela waar je terecht kunt. 

  • De tussenpersoon doet in overleg met jou een aanvraag;
  • Vul eerst de digitale ouderkaart via deze link; 
  • Mail deze naar een tussenpersoon naar keuze;
  • Je hoort binnen 3 weken of de aanvraag goedgekeurd is;
  • Na goedkeuring kun je jouw kind aanmelden bij de sportclub, dansschool of andere organisatie waar jouw kind op les wil;
  • Het Jeugdfonds betaalt de contributie direct aan de sport- en/of culturele vereniging. Je ontvangt zelf geen geld.

Let op: Er moet wel ieder jaar een nieuwe aanvraag gedaan worden. 

Overzicht tussenpersonen Jeugdfonds Sport & Cultuur

School

Tussenpersoon

Contact

CBS De 7-sprong 

Petra Bakker

directiecbsde7sprong@vcomog.nl

CBS Groen van Prinsterer

Nineke Kupers

cbsgroenvanprinsterer@vcomog.nl

Kindcentrum De Linde

Simon van der Werff

s.vander.werff@sooog.nl

OBS Hendrik Wester

Rob Jager

r.jager@sooog.nl

ODBS Theo Thijssen

Simon van der Werff

s.vander.werff@sooog.nl

Sint Willibrordusschool

Tim Scholtens

tim.scholtens@primenius.nl

OSG Winkler Prins (Veendam)

Financiële coaches

fincoach@winklerprins.nl

 

 

 

Overige organisaties

Tussenpersoon

Contact

Centrum Jeugd en Gezin (CJG)

Lydian Kruze

l.kruze@pekela.nl

De Badde

Marieke Dreves

mdreves@debadde.nl

De Badde

Saskia Bijlholt

sbijlholt@debadde.nl

Goede Start  - Veenkoloniën

Tamara Jones

tamara.jones@mijngoedestart.nl

St. Leergeld Zuid-Oost Gron.

Coördinator

www.leergeld.nl/zuid-oost-groningen/doe-een-aanvraag

 

Contact

Voor vragen over het Jeugdfonds Sport & Cultuur kun je ook contact opnemen via 06-81304503. Bereikbaar op maandag t/m donderdag tussen 09.00 en 14.00 uur of per mail groningen@jeugdfondssportencultuur.nl.

Wist je dat je ook een aanvraag kunt doen voor bijvoorbeeld schoolspullen of een verjaardagsbox? Ga naar samenvoorallekinderen.nl.

contact

Stel een vraag

Wil je meer informatie? Laat dan hieronder je gegevens achter. Om ervoor te zorgen dat de juiste medewerker zo snel mogelijk contact met je opneemt, vragen wij ook om jouw woonplaats.